Drukarnia wielkoformatowa poznań

Reklama graficzna może okazać się dużo skuteczniejsza niż ta realizowana na łamach radia czy telewizji. Świadomi siły nośnej takiej reklamy, zwłaszcza w wielkim formacie, jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom najwyższej jakości i w pełni profesjonalne wydruki wielkoformatowe. Nasza oferta jest bogata i z pewnością każdy klient znajdzie tu niejedno rozwiązanie idealne do swoich potrzeb. A realizujemy między innymi billboardy, banery, plakaty, ale też fototapety czy naklejki na folii, dzięki czemu nasza działalność ma szerszy oddźwięk niż jedynie reklamowy. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak z wielką przyjemnością realizujemy także zamówienia zlecane przez klientów zamieszkujących bardziej odległe regiony Polski. Umożliwia to tania, szybka i dobrze zabezpieczona forma przesyłki.

 

Jesteśmy działającą drukarnią od 2008 roku.

W dobie cyfryzacji i postępu technologicznego, gdzie za każdym rogiem napotykamy drukarnie cyfrowe, postanowiliśmy, że tym co będzie nas wyróżniać spośród innych firm z branży poligraficznej- to jakość.
Nie chcemy brać udziału w wyścigu cen ze sprzedawcami.
Chcemy dostarczyć produkt dobrze wykonany klientowi, który przy okazji będzie zadowolony z jakości produktu i jakości obsługi.
Zawsze możecie liczyć na fachową radę, opinie czy sugestię, oparte na wieloletniej praktyce pracowników.

Park maszynowy jest systematycznie kalibrowany w celu m.in zachowania wierności barwnej. Kolory to aspekt, do którego przywiązujemy dużą wagę. Jesteśmy w stanie zbliżyć się kolorystycznie do każdego dostarczonego proofa, jest to tylko kwestia czasu.

Lubimy to, co robimy, efektem tego są zadowolone twarze naszych klientów, dołącz do ich grona.

Zapraszamy, służymy radą i profesjonalną obsługą.
Informacje ogólne
Drukarnia Cyfrowa

G3 Druk

 

PFR